לפני מתיחת בטן

דברים שצריך לדעת לפני ניתוח מתיחת בטן, מאיפה מתחילים, מרגע ההחלטה ועד לביצוע בפועל. טיפים שיעזרו לך להגיע להחלטה הנכונה לך ואולי בכלל לא צריך ניתוח…

לפני כל הליך ניתוחי מומלץ להכין את מערכת העיכול יומיים שלושה לפני התאריך בפועל ולפעמים אפילו יותר, תלוי במורכבות הניתוח ובמצב האישי של המטופל. תזונה מאוזנת ונכונה לפני ניתוח היא הכרחית ותקל עליכם בהמשך בשלב ההחלמה לאחר ניתוח קוסמטי
ניתוח מתיחת בטן בין הניתוחים הקוסמטיים שיוצרים שינוי קיצוני ומהיר, מיד לאחר הניתוח ניתן לראות שינוי באזור הבטן התחתונה והעליונה, עודפי עור שנעלמו, שרירי הבטן בולטים ודופן הבטן מתוחה ומוצקה. לרוב הרופא המנתח משלב שאיבת שומן של הבטן.
ניתוח מתיחת בטן נחשב לאחד היקרים מכלל הניתוחים הפלסטיים ובעיקר כאשר משלבים אותו עם הליך פליקציה לקשירת שרירי הבטן, שאיבת שומן באזורים שונים מעבר לבטן כמו הגב, הירכיים והידיים.
שני סוגים של ניתוחים שונים לחלוטין השייכים לעולם הכירורגיה נפלסטית– ניתוח שאיבת שומן למתיחת בטן – שיש לא מעט לקוחות פוטנציאליים שמתלבטים ביניהם, למרות שכאמור מדובר בשני סוגי ניתוחים שונים זה מזה במהותם הבסיסית ולא במקרה של "אחד על חשבון השני".
ניתן לבצע היום ניתוח מתיחת בטן ושאיבת שומן ללא נקזים וכך להפחית משמעותית ברמת הכאב ולקצר את תהליך ההחלמה. בשיטה הזו מסירים עודפי עור, מסירים את השומן באמצעות שאיבת שומן ומהדקים את שריר דופן הבטן ועור הבטן. השריר מהודק מעצם החזה לעצם הערווה. העור שנשאר מחוזק בתפר מתח וסוגר ומהדק את החלל וכך לא משאיר מקום להצטברות נוזלים
הגורם החשוב ביותר להחלמה מניתוח ובעיקר ניתוח קוסמטי הוא אספקת הדם לרקמות המחלימות. במידה וניצמד להוראת הרופא ההחלמה תהיה אסתטית כולל התפירה ואומר השלכה ישירה על טיב הצלקת.
לידה לכשעצמה, גם כאשר היא מתבצעת כדרך הטבע וללא גורמים שליליים המתערבים במהלכה, היא תהליך המשפיע בצורה משמעותית על מראה הבטן, בשילוב עם ההיריון העצמו שגם הוא משאיר כמובן את אותותיו בחלקים נרחבים בגופה של האישה ובייחוד באזור הבטן התחתונה
האפשרות הטבעית להחזיר לבטן את המראה שתמיד רציתם היא לעסוק בספורט ולשמור על משטר תזונה, משימה לא קלה בעיקר לאלו שאוהבים לאכול ואינם חובבים פעילות ספורטיבית.
דימוי עצמי נמוך או שלילי הוא בעיה נפוצה המשפיעה על המצוקה שאנו חווים באופן יומיומי ועל תפקודנו בסיטואציות חברתיות, תעסוקתיות וזוגיות.
חרדה לפני הניתוח היא דבר טבעי, אך אם אתם חווים אותה, וודאו שיש לכם את הכלים להתמודד איתה על מנת להבטיח שתעברו את הליך מתיחת הבטן וההחלמה ממנו באופן מיטבי.
הגשמת חלום לעבור תהליך של ניתוח בחורף להסתיר מתחת לכל הבגדים ובקיץ להשיל את הבגדים ולחשוף את הבטן המושלמת.
מתיחת בטן צרו קשר
תיאום שיחת ייעוץ
השאירו פרטים ויועץ יצור עמכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן