סוגי ניתוחים למתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן הוא בעצם רק כותרת המאגדת מגוון סוגי ניתוחים, סוג ואופי הניתוח תלוי במצב האישי של המטופל ולכן כאן תוכלו לקרוא על כל אחד מהניתוחים בהרחבה. אך לא לשכוח זהו מאגר מידע ולכן סוג הניתוח תלוי בפגישת ייעוץ מול רופא מומחה.

רפיון בשרירי הבטן זו בעיה נפוצה במיוחד עבור נשים לאחר הריון, במקרים בהם אין הרבה עודפי עור מתיחת בטן אנדוסקופית יכולה לשקם את שרירי הבטן וליצור מראה מהודק ומחוטב ללא צורך בחתך ארוך להבדיל מניתוחי הבטן המסורתיים.
אם אתם סובלים מעודפי שומן ומשקל גופכם יציב, ייתכן שאתם מועמדים מתאימים לניתוח שאיבת שומן.
עניין של גנטיקה, את אמא מדהימה, הבאת לעולם ילדים מקסימים, אבל אם סיימת עם ההריונות והלידות הגיע הזמן לקבל שליטה על הגוף ולהתחטב.
מתיחת בטן היקפית, המכונה גם Body lift, הנה ניתוח מורחב למתיחת הבטן הסטנדרטית. במהלך הניתוח מעצבים ומהדקים את השרירים במספר אזורי גוף, ביניהם דופן הבטן, אזור הערווה, צידי האגן, צידי הירכיים, הגב התחתון והעכוז.
דיאסטזיס לרוב נראה כבטן נפוחה בעלת מראה "הריוני". הדיאסטזיס משפיע על המצב הבריאותי בין היתר כאבי בטן, כאבי גב, עצירות כרונית וחולשה כללית…
אף על פי שגברים לא חווים הריונות, גם הם עלולים למצוא את עצמם עם עודפי עור בבטן, במיוחד אם הם עברו תהליך של ירידה במשקל ונפתרו מעודפי שומן רבים.
מיני מתיחת בטן הוא ההליך האידיאלי להשגת בטן שטוחה וחלקה, מראה חטוב, אסוף ואסתטי. הניתוח מיועד למטופלים הסובלים מעודפי עור קלים עד גובה הטבור עקב ירידה במשקל או הריונות.
מתיחת בטן צרו קשר
תיאום שיחת ייעוץ
השאירו פרטים ויועץ יצור עמכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן