מיני מתיחת בטן

מיני מתיחת בטן
שיתוף:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

עבור מטופלים שסובלים מעודפי עור קלים בלבד עקב ירידה במשקל או הריונות, מיני מתיחת בטן עשויה להיות ההליך האידיאלי להשגת בטן שטוחה וחלק ומראה חטוב, אסוף ואסתטי.

במה שונה ניתוח מיני מתיחת בטן מניתוח מתיחת בטן מלאה?

 • האיזורים בהם נוהגים להוציא עודפי עור במתיחת בטן

  מתיחת בטן מלאה כוללת הוצאת עודפי עור ושומן בכל הבטן (תחתונה, אמצעית ועליונה), באזור המתניים והערווה, והידוק שרירי דופן הבטן. לעומת ניתוח מיני מתיחת בטן אינו כולל הידוק של שרירי הבטן ומסיר עודפי עור מהבטן התחתונה ואזור הערווה בלבד. ניתוח מיני מתיחת בטן מבטיח למטופל את אותה תוצאה עם פחות צלקות, פחות זמן בחדר הניתוח והחלמה פשוטה יותר.

 • הזזה של הטבור בניתוח מתיחת בטן

  בניתוח מיני מתיחת בטן החתך שמבצעים בגוף המטופל קצר בהרבה ובמרבית המקרים לא מצריך הזזה של הטבור. כמו כן, במיני מתיחת בטן העור מופרד רק בין קו החתך לטבור. דש עור זה נמתח כלפי מטה, העודף מוסר והדף נתפר למקומו.

 • אורך הניתוח במיני מתיחת בטן לעומת מתיחת בטן מלאה

  מיני מתיחת בטן אורכת בדרך כלל שעה עד שעתיים, בעוד מתיחת בטן רגילה אורכת כ- 3 שעות.

 • תוצאות ארוכות טווח

  מיני מתיחת בטן מניבה תוצאות מעולות למי שסובל מעודפי עור קלים בלבד בבטן תחתונה ולא זקוק להליכים נוספים כמו שאיבת שומן, הרמת ישבן וכו'. ברוב המקרים התוצאות ארוכות טווח אם מקפידים על תזונה מאוזנת ומתאמנים באופן קבוע.

 • האם הניתוח מצריך נקזים?

  טכנולוגיות מתקדמות מבטיחות ניתוח בטוח עם תוצאות מדהימות, מיני ניתוח בטן נחשב לניתוח הרבה פחות אגרסיבי ופולשני. במרבית המקרים הוא לא מצריך נקזים שיישארו על גופו של המטופל בימים הראשונים שלאחר הניתוח, וההחלמה ממנו קלה יותר. מכיוון שלא נעשה שימוש בנקזים, מובטחים למטופלים מקסימום נוחות וטווח תנועה ומינימום כאבים.

מיני ניתוח בטן מבטא את הגישה המודרנית לניתוחים מסוג זה, אשר מתאימה לכל מטופל פרוטוקול ניתוחי באופן אישי על מנת להבטיח שהניתוח יהיה כמה שפחות פולשני וכמה שיותר יעיל, וישיג עבור המטופל את התוצאות הרצויות בצורה מיטבית.

האם יש סיכונים בניתוח מיני מתיחת בטן?

בכל ניתוח כירורגי קיימים סיכונים, אולם מיני מתיחת בטן הוא ניתוח מאוד נפוץ, ובשיטות המקובלות בהן הוא מתבצע מובטחים מינימום סיכונים.
חשוב לדעת, שהניתוח נערך תחת הרדמה מלאה, ושעל המטופל להקפיד על הוראות שונות כמו נטילת נוגדי קרישה או הפסקת עישון לפני מועד הניתוח בהתאם להוראת המנתח. פרט לכך, חשוב לעקוב אחר הוראות המנתח והצוות הרפואי עבור תהליך החלמה יעיל, מהיר ובטוח.

ההחלמה ממיני מתיחת בטן

משך ההחלמה בדרך כלל זהה עבור מי שעובר מתיחת בטן רגילה או מיני מתיחת בטן. באופן כללי, יש להימנע מפעילות פיזית מאומצת במהלך 6 שבועות ממועד הניתוח, ויש לחזור לפעילות ביתית שגרתית רק לאחר שבועיים ממועד הניתוח.

מכיוון שהניתוח פחות אגרסיבי, המטופלים עשויים לדווח על כאבים ברמה נמוכה יותר, בעיקר משום שהיקף הניתוח מצומצם באופן משמעותי, ומוקד הרבה יותר, אולם הסיבוכים ותופעות הלוואי עלולים להיות זהים, ולכן נדרשת זהירות וערנות מצד המטופל, שלא לדחוק בעצמו לשוב לפעילות שגרתית או פעילות מאומצת מוקדם מידי, וכן לזהות סימנים שמצריכים בדיקה וטיפול של גורם רפואי.

מיני מתיחת בטן מחיר

מחיר מיני מתיחת בטן נע בין 35,000 ש"ח ל20,000 ש"ח. תלוי במשקל המטופל, כמות העור העודף שיוסר, צורך בשאיבת שומן ובאיזה כמות מדובר והליכים נוספים כמו קשירת שרירים, הזזת הטבור ועוד.
הוסיפו למחיר את המוניטין של המנתח, מקום הניתוח, הצוות, המרדים שכן כל אלו גם כן משפיעים על המחיר.

המחיר הסופי המדוייק למיני מתיחת בטן הוא אינדיבדואלי למטופל ולמנתח ונקבע רק לאחר פגישת ייעוץ ותאום ציפיות בין המנתח למועמד לניתוח. לפרטים נוספים עיברו למאמר המלא : עלות מתיחת בטן
חשוב לציין שמדובר באחד מהניתוחים הקוסמטיים היקרים ביותר וישנה אפשרות להוזיל את עלות הניתוח ולהתנתח במערכת הציבורית. כך ניתן להעזר בשב"ן ובקופות שיש להן הסדר עם המנתח, במידה ובחרתם באפשרות הזו ישנם מספר נקודות שכדאי לדעת בנוגע להבדלים בין ניתוח באופן פרטי מול ניתוח במערכת הציבורית

לסיכום,

מיני מתיחת בטן הוא ניתוח כירורגי לכל דבר ועניין. אף על פי שהוא פשוט ופחות אגרסיבי ביחס לניתוח מתיחת בטן רגיל, חשוב להיות מוכנים לו ולנהוג באחריות גם במהלך תקופת ההחלמה.
עבור מי שמתאים ועומד בקריטריונים זהו ניתוח שמבטיח תוצאות נפלאות, שנשמרות לאורך זמן ומעניקות למטופלים תחושת ביטחון עצמי ודימוי עצמי גבוהים ומאפשרים להם להרגיש טוב יותר בתוך עורם.

שימו לב!
מדובר בגוף שלכם ובבריאות האישית שלכם, לפני קבלת החלטה בידקו מי הרופא, מה הוותק שלו, המומחיות שלו בכירורגיה פלסטית ואסתטית ורק לאחר מכן המחיר. כאן אין מקום לשרלטנים דאגו לכך שהמנתח אכן מקצועי, שהרופא שייך לאיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בדקו המלצות של מטופלים, וודאו את אופן הליווי לאורך כל השלבים של הניתוח כולל שלב ההחלמה, שאלו את כל השאלות, שתפו את ההיסטוריה הרפואית שלכם על מנת שאכן המנתח יוכל לתת את התוצאה הטובה ביותר וחשוב לא פחות, הקפידו על הנחיות הרופא לפני הניתוח ואחרי הניתוח.
(טיפ קטן ממני, הפסיקו לעשן! כבר עכשיו! כך תוכלו לקצר את זמן ההחלמה, להימנע מסיבוכים מיותרים ולשפר את נראות הצלקת)

 

 

 

 

מעוניין/נת בשיחת יעוץ?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם ממש בקרוב

באותו נושא
מתיחת בטן צרו קשר
תיאום שיחת ייעוץ
השאירו פרטים ויועץ יצור עמכם קשר בהקדם
דילוג לתוכן